Klasický Alarm BESTER s.r.o

Klasický Alarm

Klasický zabezpečovací elektronicky systém zahŕňa:

  • Ústredňu
  • Klávesnicu
  • 4x detektory pohybu
  • Sírenú

Klasické zabezpečovacie zariadenie obsahuje kompaktnú zabezpečovaciu ústredňu s unikátnymi vlastnosťami a je výnimočným systémom vo svojej triede na trhu.

Umožňuje:

Výhody tohto systému spočívajú, že GSM modul je už priamo zabudovaný a umožňuje v prípade narušenia rýchlu komunikáciu a hlásania prostredníctvom SMS správ alebo hlasovým hovorom na mobilný telefón. Systém má variabilné možnosti využitia podľa požiadavky a potrieb zákazníka.

Dotyková klávesnica s moderným dizajnom a farebným displejom až 65 000 farieb.

Obsahuje:

Ovládanie je veľmi jednoduché a prehľadné. Samozrejmosťou je akustická signalizácia. Vypnutie a zapnutie systému je možne doplniť diaľkovými ovládačmi. Detektory pohybu zisťujú pohyb narušiteľa v chránenom systéme. Tento typ detektora zabezpečí aj v prípade pohybu zvierat do 15kg a pri ich pohybe neaktivuje falošný poplach. Detektory zabezpečené proti sabotáži. Siréna je akustickým a optickým doplnkom zabezpečovacieho systému. Na výber je jeden zo 4 akustických signálov ako optická signalizácia sú využité led diódy s vysokou svietivosťou. Je vybavená záložným akumulátorom a tiež ochranou pred sabotážou.