Instagram

Services

Naše služby

CCTV - Kamery

Ponúkame špičkové kamerové systémy, ktoré zabezpečia nepretržitý dohľad a zvýšia vašu bezpečnosť. Vďaka mobilnej aplikácii môžete sledovať svoje priestory kedykoľvek a kdekoľvek.

EZS - Alarmy

Inštalujeme spoľahlivé alarmové systémy, ktoré chránia váš domov alebo podnik pred neoprávneným vstupom. Naše systémy môžete jednoducho ovládať pomocou mobilnej aplikácie, čo vám poskytuje maximálnu kontrolu a pohodlie.

Audio a video vrátnik

Inštalujeme moderné audio a video vrátniky pre bezpečnú a pohodlnú komunikáciu. Naše systémy sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje ovládanie a komunikáciu na diaľku.

EPS - Požiarna ochrana

Naše požiarne systémy poskytujú rýchlu detekciu a varovanie v prípade požiaru, čím zaisťujú bezpečnosť vašich priestorov.

Prístupové systémy

Implementujeme prístupové systémy, ktoré umožňujú bezpečné a kontrolované vstupy do vašich objektov.

Ozvučenie priestorov

Zabezpečujeme profesionálne ozvučenie pre rôzne priestory vrátane predajní, fitnes centier, potravín, kaviarní a hál. Naše riešenia poskytujú čistý a kvalitný zvuk prispôsobený vašim potrebám.

Štrukturovaná kabeláž

Navrhujeme a inštalujeme štrukturované kabeláže, ktoré zaisťujú spoľahlivú a efektívnu sieťovú komunikáciu.

Servis a revízie

Poskytujeme pravidelné servisné prehliadky a revízie, aby vaše systémy fungovali bezchybne a spoľahlivo.

Smarthome

Ponúkame smart home riešenia, ktoré vám umožnia pohodlné a efektívne ovládanie vášho domova prostredníctvom moderných technológií.